اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلاً
 


جهیزیه سنگین
کاریکاتور/ خوشبختی با جهیزیه بِرَند!!!
امام خامنه‌ای: محصولات داخلی را مردم مصرف کنند؛ نروند دنبال این نشانه‌ها. حالا مُد شده است بگویند «بِرَند» است، بِرَند فلان؛ بِرَند چیست! بروید سراغ مصرف تولیدات داخلی. آن چیزهایی که مشابه داخلی دارد، متعصّبانه و با تعصّبِ تمام، ملّت ایران، خارجیِ آن را مصرف نکنند. این را من فقط برای یک عدّه‌ی خاص نمیگویم؛ خب بله، وقتی ما میگوییم، یک عدّه متدیّنین فوراً گوش می‌کنند... من این حرف را برای هرکسی می‌گویم که به ایران علاقه‌مند است، به فکر بچّه‌های خودش است که بنا است فردا در این کشور زندگی کنند.
 ١٣٩٥/٠٩/١٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
 ١٣٩٢/٠٩/٢٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
چطور خواستگارتان را به خانواده‌تان معرفی کنید؟
اصولا هرگونه اظهار تمایل دختران برای ازدواج به عنوان «چشم سفیدی» برداشت می شود. ولی خب همانطور که آن پسر بیچاره با هزار بدبختی موضوع را با خانواده اش در میان می گذارد، شمای دختر هم باید این کار را بکنید؛ چرا که چند وقت است فهمیده اید نگاه های یکی از همکلاسی/ همکارهایتان نسبت به شما عوض شده و طرف هزار بار سعی کرده تا با شما درباره آینده مشترک صحبت کند. در آخرین مرحله هم یکی از دوستان مشترکتان را خفت کرده که آدرس یا شماره تلفنتان را برایش بگیرد.
 ١٣٩٢/٠٩/١٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
10+1 نکته برای موفقیت در خواستگاری
در جلسات خواستگاری همه به چطور رفتن و چطور پوشیدن و چطور رفتار کردن فکر می کنند اما ظرافت هایی وجود دارد که رعایت نکردن آنها می تواند اوضاع را از کنترل تان خارج کند. در جلسات خواستگاری همه به چطور رفتن و چطور پوشیدن و چطور رفتار کردن فکر می کنند اما ظرافت هایی وجود دارد که رعایت نکردن آنها می تواند اوضاع را از کنترل تان خارج کند.
 ١٣٩٢/٠٩/١٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
حقیقت‌های پنهان در خواستگاری
زن جوانی كه تازه دو هفته بود ازدواج كرده، با حضور در دادگاه خانواده در حالی خواهان طلاق از همسرش به دلیل پنهان كاری های او شد. این زن در دادگاه خانواده با بیان این مطلب كه از شوهرش به دلیل پنهان كاری هایش متنفر است و نمی تواند با او زندگی كند......
 ١٣٩٢/٠٩/١٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
 ١٣٩٢/٠٨/٠٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
 ١٣٩٢/٠٨/٠٨ - نظرات : ٠متن کامل >>

2 صفحه بعدی >>

آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 6342
 بازدید امروز : 282
 کل بازدید : 1187743