اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلاً
 


معرفی یک اختلال
با بیماران وسواسی چگونه رفتار کنیم؟
رفتارهای وسواس گونه افراد اغلب بیماری محسوب نمی‌شود، اما در صورت مشاهده بیش از معمول اینگونه رفتارها، باید به پزشک مراجعه شود. در این بین شرمندگی از بیان رفتارهای وسواس‌گونه و ترس از مورد تمسخر واقع شدن توسط دیگران، موجب مراجعه دیرهنگام افراد به پزشک می‌شود.
 ١٣٩٥/١١/١٠ - نظرات : ٠متن کامل >>
توصیه های بهداشتی
توصیه های بهداشتی امیرالمؤمنین امام علی علیه السلام
16 مورد توصیه بهداشتی امیرالمؤمنین امام علی علیه السلام
 ١٣٩٥/٠٩/١٥ - نظرات : ٠متن کامل >>
شکست های عشقی را چطور درمان کنید؟
شکست های عشقی را چطور درمان کنید؟
دوره نوجوانی یکی از مهمترین دوران زندگی هر انسانی است، دوران کشف و بازسازی هویت خود و جنس مقابل. نوجوان با تجربه بلوغ یا در آستانه ی آن بتدریج علاقه مند می شود تا ویژگی ها، شباهت ها و تفاوت های جنس مقابل خود را از زاویه ای دیگر کشف و با خود مقایسه کند. این جستجو و تعاملِ طبیعی بسیاری از اوقات به روابطی منجر می شود که متناسب با حال و هوای این دوران سرشار از شوریدگی و هیجان است، اما کوتاه و فاقد استحکام لازم.
 ١٣٩٥/٠٤/٢٣ - نظرات : ٠متن کامل >>
خود مراقبتي
تصوير ما از جهان و نگاه جهان به ما، هر دو بر مبناي تلقي ما از خودمان شکل مي‌گيرد.
 ١٣٩٣/٠٨/١٩ - نظرات : ٠متن کامل >>
کارهایی که باعث جوانتر شدن شما می شود
سعي کنيد از افراد منفي گرا فاصله بگيريد، نتايج بررسي هاي متعدد نشان مي دهد، افراد مثبت انديش کمتر دچار افت ذهني مي شوند.
 ١٣٩٢/١١/٠٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
7 توصیه برای شاد بودن در سر کار
فرقی ندارد چقدر از کارتان راضی هستید و آن را تا چه حد دوست دارید، زیرا روش‌هایی هست که همه افراد می‌توانند با استفاده از آنها در محل کارشان شادتر باشند.
 ١٣٩٢/١١/٠٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
خواب مفید باید چه شرایطی داشته باشد
خواب بخشی ضروری از زندگی است. عضلات و ماهیچه‌ها می‌توانند در حالی که شما هنوز بیدار هستید، استراحت کنند، اما مغز تعطیل نمی‌شود و استراحت نمی‌کند، مگر اینکه شما خواب کاملی داشته باشید.
 ١٣٩٢/٠٩/١١ - نظرات : ٠متن کامل >>

2 صفحه بعدی >>

آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 5170
 بازدید امروز : 500
 کل بازدید : 1207027